X
تبلیغات
زولا

آموزش خودآرایی

آموزش خود آرایی،مراقبت های زیبایی،جدیدترین مد آرایش چهره و مو آقایان و خانمها

چشم قهوه ای‌ ها چگونه آرایش کنند؟

دوشنبه 22 تیر 1394 10:11 نویسنده: حسین چاپ

اگر چشمان قهوه ای دارید و می‌خواهید با کمی آرایش جذاب تر به نظر برسید، به پشنهادهای ساده ما عمل کنید.


باربری بارسلون : اولین و بهترین شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل و اداری


تمام سایه‌های رنگی چشم را امتحان کنید

از آنجا که رنگ قهوه ای رنگی تقریباً خنثی است، شما می‌توانید هر رنگ سایه ای را که دوست دارید، از بنفش و سبز گرفته تا قهوه ای و حتی آبی، انتخاب کنید. رنگ‌های مختلف را مقابل آینه امتحان کنید تا به رنگ مورد علاقه خود که با صورت شما هماهنگی خاصی دارد، برسید.

برنزه آرایش کنید

اگر چشمان قهوه ای متوسطی دارید، رنگ برنزه گزینه مناسبی برای آرایش چشم‌هایتان است. برای برنزه کردن چشم‌های خود می‌توانید از خط چشم و سایه‌های چشم برنزه استفاده کنید.

از رنگ سیاه بپرهیزید

از سایه چشم، خط چشم و ریمل سیاه بپرهیزید. اگر چشمان شما قهوه ای روشن است، آرایش چشم با رنگ سیاه بسیار تو ذوق می زند. قهوه ای تیره به تنهایی نیز، گزینه مناسبی نمی‌باشد. بهتر است برای جذابیت بیشتر تنها هایلایتی از درجات مختلف رنگ قهوه ای را برای چشمهایتان به کار گیرید.

از به کار بردن سایه‌های آبی نهراسید

اگر به چهره ستاره‌ها نگاهی بیاندازید، می‌بینید که از سایه‌های آبی به وفور استفاده می‌کنند یا به بیان دیگر سایه آبی مد است. نگران نباشید، منظور ما سایه آبی روشن نیست، بلکه ما سایه یا خط چشم آبی تیره یا سبز- آبی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. از آنجا که شما چشم‌های قهوه ای دارید، با آرایش آبی چشم بسیار جذاب تر به نظر خواهید رسید. شاید پس از استفاده از آن، شما هم عاشق اش شوید.

برای داشتن چشمان دودی، از سایه قهوه ای استفاده کنید

همان طور که اشاره شد سایه قهوه ای برای چشم‌های قهوه ای روشن مناسب نیست اما اگر چشمانی به رنگ قهوه ای تیره دارید و می‌خواهید بیشتر به چشم آیند، آرایش قهوه ای گزینه مناسبی است.

باربری بارسلون : اولین و بهترین شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل و اداری


رنگ‌های روشن و تیره را مخلوط کنید

بهترین آرایش برای شما ترکیب رنگ‌های روشن و تیره است. به عنوان مثال می‌توانید خط چشم تیره را با سایه روشن استفاده کنید. اگر می‌خواهید در میهمانی شبانه حضور یابید، کمی سایه بنفش به آن بیافزایید. اعتماد به نفس کامل داشته باشید، زیرا چون ستاره ای در جمع خواهید درخشید.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.