X
تبلیغات
زولا

آموزش خودآرایی

آموزش خود آرایی،مراقبت های زیبایی،جدیدترین مد آرایش چهره و مو آقایان و خانمها

آرایش مناسب صورت می تواند بینی تان را کوچک کند

سه‌شنبه 14 مهر 1394 10:01 نویسنده: حسین چاپ
چگونه با آرایش بینی مان را کوچک کنیم؟

اگر بینی بزرگی دارید و دوست دارید که آن را کوچکتر نشان دهید، می‌توانید با استفاده از چند روش آرایشی آن را براحتی کوچکتر از آنچه که هست نشان دهید. در اینجا روش آسان کوچک کردن بینی با آرایش را به شما آموزش می‌دهیم.
  
قدم اول برای کوچک کردن بینی با آرایش 

صورت خود را با شوینده مورد نظرتان کاملا پاک کنید و بعد صورت را با آب ولرم بشویید و با حوله‌ای نرم آن را کاملا خشک کنید .

 

قدم دوم کوچک کردن بینی با آرایش

پنبه را با کمی مرطوب کننده آغشته کنید . بعد اضافی‌های آن را از پنبه بگیرید تا زیاد مرطوب نشود ، بعد با پنبه تمام صورت خود را با آن پاک کنید به غیر از ناحیه دور چشم‌ها و لب‌ها .

 

قدم سوم کوچک کردن بینی با آرایش

پد آرایشی خود را با کمی آب مرطوب کنید و آب اضافی آن را قبل از مالیدن به صورت از پنبه بگیرید . بعد مقداری کرم پودر مورد نظرتان را روی پد بریزید. دقت کنید که مقداری کرم پودر نباید زیاد باشد. به اندازه یک سکه 5 تومانی باشد کافی است . بعد پد را از وسط از روی کرم پودر تا کنید تا کرم کاملا روی سطح پد پخش شود .

 

قدم چهارم کوچک کردن بینی با آرایش

برای شروع کرم پودر زدن بهتر است از پیشانی شروع کنید و این کار را ادامه دهید تا کار کرم زدن به خط زیری چانه برسد . تمام سطح صورت را به جز ابروها با کرم پودر بپوشانید و مطمئن شوید که کرم پودر کاملا روی سطح پوست صورت‌تان خوابیده است. بعد از آن کار یکسان سازی سطح پوست به پایان می‌رسد .

 

قدم پنجم کوچک کردن بینی با آرایش

برس قلم‌موی پنکک را روی دست‌تان به حالت چرخشی حرکت دهید و بعد آن را با کمی پنکک که یک درجه از کرم پودرتان تیره‌تر است آغشته کنید. با یک ضربه آرام اضافه پنکک را از روی برس قلم‌مو پاک کنید و بعد به آرامی روی نوک بینی‌تان با قلم‌مو به صورت ضربه‌ای پنکک بزنید، همچنین ناحیه زیر بینی ، چون با این کار بینی حالت کوتاه‌تری به خود می‌گیرد. بعد برس قلم‌مو را همینطور به آرامی اطراف سوراخ بینی و دو طرف قسمت پایینی بینی که نزدیک نوک دماغ است به صورت ضربه‌ای پنکک بزنید . با این تکنیک بینی‌تان را از قبل باریکتر کنید و به فرم دلخواه‌تان دست پیدا کنید .

پارچه مبلی

فروش انواع پارچه مبلی ایرانی و خارجی با برترین کیفیت و نازلترین فیمت

پارچه مبلی استیل ، پارچه مبلی راحتی ، پارچه مبلی آبرنگی ، پارچه مبلی ساتن ، پارچه مبلی ترک ، چرم

44361320 - 9129171740

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.